Cnc Makina Fiyatları
Cnc Makina Fiyatları

Cnc makina fiyatları tezgah ve tezgah çeşitlerine göre değişebilir. Cnc kesim makinası 3d strafor kesimi yapar. Bu kesimlerin kullanılacagı yerler; Dış ve iç cephe yalıtımda, İç köşe dekorasyon vb. gibi yerlerde kullanıyor. Straforlar soğuk ve sıcak havalarda içerideki ısıyı dengelemek için kullanılır. En çok tercih işletmeler ise şunlardır; cafe, otel, okul vb. gibi yerlerde kullanılır.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Strafor Makinesi


Cnc siensi makinesi inşiaat sektöründe önemlidir. Çünkü insan gücünü arka plana atarak makine gücü ile üretimin hızlı olmasını sağlar. İnşiaat sektörünün tercih etmesinin ikinci nedeni binaların hızlı ve kaliteli bitmesidir. Üretim ne kadar hızlı olursa yapılılan işde bi o kadar hızlı olur. Cnc makineleri farklı tezgah ve çeşitlerini ÖNCEL CNC MAKİNE güvencesi ile bulabilirsiniz.

cnc makina fiyatları

cnc makine fiyatları ve siensi makinası çeşitleri

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi$ 15.000
3d Döner Tabla$ 3.500
Söve Harç Kaplama Makinesi$ 6.800
Söve Harç Karıştırma Makinesi (1000 Kg)$ 6.800
Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik$ 19.000
Standart Harç Püskürtme Makinesi$ 7.500
Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik$ 16.000
Eps Strafor Desen Baskı Makinesi$ 16.000
Oval Sütun Ve Kemer Kesme Makinesi$ 7.500
Kenar Gönyeleme Makinesi$ 9.500
Strafor Atığı Kırma Makinesi$ 6.000
Strafor Atığı Eritme Makinesi$ 11.000
Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi$ 12.500
Hızlı Soğuk Kesim Makinesi$ 19.000

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi

Cnc Eps Strafor Kesim Makinesi, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ dış cephelerde yalıtım ve süsleme amaçlı kullanılan; söve, panel, taç, kat silmesi, aplik kilit taşı gibi ürünlerin üretiminde kullanılır.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Hızlı Tel Taş Yünü Kesim Makinası


3d Döner Tabla

3D DÖNER TABLA MODÜLÜ, CNC STRAFOR KESİM MAKİNESİ’ne takılarak 3 boyutlu kesimler yapmamızı sağlar. Çokgen, burgulu çokgen, eğik burgulu çokgen gibi ürünleri 3D DÖNER TABLA MODÜLÜ ile yapılır.

Söve Harç Kaplama Makinesi

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır. 70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

cnc makina fiyatları

Söve Harç Karıştırma Makinesi Tam Otomatik

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı. Harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Taş Yünü Kesim Makinası


Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK  Harç püskürtme makinesi tam otomatik; kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Kenar Gönyeleme Makinesi

KENAR GÖNYELEME MAKİNESİ Korumalı üst kapak ile güvenli çalışma için Öncel Cnc makinelerini Tercih Edin.

cnc makina fiyatları

Cnc Xps Stropiyer Kesim Makinesi

CNC XPS STROPİYER KESİM MAKİNESİ iç cephelerde kullanılan stropiyer-çita-perdelik gibi xps ( Ekstrude Polistiren ) ürünlerin imalatında kullanılır.

Cnc makina fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yada bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. cnc kesim makinası hakkında daha fazla bilgi için bizleri takip ediniz.

Sosyal medya üzerinden bilzeri takip ediniz: @facebooköncelcncmakine

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz