otomatik harç karıştırma makinesi

otomatik harç karıştırma makinesi insan gücünü arka plan da bırakarak hızlı üretim yapabilirsiniz. Kaliteli Harç Karıştırma Makine ihtiyaçlarınızı karşılayabilen en iyi üretimi sizlere sunabilecek makinelerdir. harç makineleri insan gücünü arka plana atarak daha hızlı üretim sağlar. istiyor iseniz oncel cnc makine size en kaliteli makine hizmetini sunmaktadır. Fiyat bilgilendirme için web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Tavsiye ettigimiz diğer konu başlıkları: Strafor Kesme Makinesi


otomatik harç karıştırma makinesi

Otomatik Harç Karıştırma Makinesi

Otomatik Harç Karıştırma Makinesi: Eğer büyük bir söve fabrikasına sahipseniz ve aynı zamanda kaliteli makineler arıyor iseniz. Tercihinizi Otomatik Karıştırmalar dan yana kullanabilirsiniz. Çünkü Tasarım açısından ve işlevsellik bakımından En iyi ürünü en iyi malzemeyi üretebileceğiniz aşamaları sizlere Bu otomatik makineler sunacaktır. Genel şartlarda Müşterilerimize, Tesislerine Göre Söve Makine İmkanları sağlamayı amaçlıyoruz. Elbette ki Bunun birincil sebebi Üretim Kapasitesi Artırmak ve en verimli Makineyi onlara sunmamızdır.

En İyi Harç Karıştırma Makine Bilgilerinin Arayışındaysanız Otomatik makineleri Önermekteyim. Detayları aşağıda sizler için Özel olarak belirttik.

SÖVE MAKİNESİ TAM HARÇ KARIŞTIRMA OTOMATİK ve HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNA: [En İyi Harç Karıştırma Makina]

Harç karıştırma makineleri: SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK Etkili güvenlik kontrol sistemi, profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklı harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi hraç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı ve sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel arayüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar . hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti. otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır. Harç karıştırma makineleri için sizlere veceğimiz bağlantı üzerinden ürünümüzü inceleyebilirsiniz. Cnc Söve Makineleri Tıklayarak bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Harç Karıştırma Makine:ADI MODELİOSHK 3000
VANA DIŞ ÇAPI150 mil
HATA TÖLERANSI%1
DOLDURMA HACMİ1kg – 250 KG
DOLDURMA HIZI3000 KG / ZAMAN
HAVA BASINCI5-7 BAR
ELEKTRİK GİRİŞAC 380V / 50Hz
ELEKTRİK GÜCÜ10 KW
AĞIRLIĞI1400 KG
MAKİNE ÖLÇÜLERİ2200 mm * 1200 mm * 2200 mm

HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ:

SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ  Harç karıştırma makinesi 1000 kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

MAKİNE EBATLARI1850 MM X 2800 MM X 3270 MM
GENİŞLİK(ÇAP):925 MM
HAZNE YÜKSEKLİĞİ11250 milyon
MAKİNE YERDEN  YÜKSEKLİĞİ2700 milyon
AKTİF ÇALIŞMA KAPASİTESİ3500 KG / GÜN
SIVA KARIŞTIRMA KAPASİTESİ1000 KG
HARC BOŞALTMA KAPASİTESİORTALAMA 1 DAKİKADA 25 KG
MOTOR GÜCÜ5 KW
REDÜKTÖR SİSTEMİHELİSEL DİŞLİLİ 800 NM TORKLU MONO BLOK REDÜKTÖR
KARIŞTIRMA DEVRİMAKS. 65 Gün / Gün
KONTROL PANOSU DEVİR AYARLI, SAĞ SOL YÖN AYARLI, 5.5 KW SÜRÜCÜLÜ TAM GÜVENLİKLİ SİSTEM

STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ

Harç püskürtme makinesi manuel tetiklemeli Tek tabanca, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine POMPA ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda Pompa buna uygun basıncı üretir.

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK  Harç püskürtme makinesi tam otomatik, kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ

Söve kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir.Kalıbın montaj ve demontajı kolaydır.70 kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.


Tavsiye ettigimiz diğer konu başlıkları: Titanyum Tel Fiyatı


SÖVE HARÇ KAPLAMA MAKİNESİ$6.800
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNA$ 6.800
SÖVE TAM OTOMATİK HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNA$ 19.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 16.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 7.500
otomatik harç karıştırma makinesi

Otomatik Harç Karıştırma Makina: Makineler Ve Biz Birçok enerji türünü başka bir enerjiye dönüştürerek. Ulrta Makine gücümüzden yararlanan bir çok işletme bulunmaktadır. Projelermiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz. ve Makineleri üretim atölyemizde görebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Otomatik Harç Karıştırma Makinesi Makalemizde sizlere yukarıda tüm bilgileri ilettik. Sonuç olarak yukarıda inceleyebileceğiniz özellikleri, Fiyat listesine ve daha bir çok bilgileri kontrol edebilirsiniz.


Tavsiye ettigimiz diğer konu başlıkları: Strafor Kesim Teli


CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz