söve kaplama
söve kaplama

Söve Kaplama Makinesi Nedir, Kaplama Makinası straforun üzerine akrilikli harç kaplar. Söve Harcı Püskürtme Makinası ise tam tersi harcı püskürterek straforun üzerini kaplar. Dış süsleme iç süsleme gibi yerlerde çok tercih edilebilir. Straforların kullanışlı ve temiz olması lazımdır. Straforların pis ve kullanışsız olması müşterilerin azalmasına sebep olabilir.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: En İyi Cnc Strafor Kesim Makinası


Söve Çekme Makinası Makinesi Tam Otomatik Harç Karıştırma ile alırsanız uyumlu olur. Öncel Cnc Makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz. Kalite ve güvenliğe önem veriyoruz. Bu makineleri en çok tercih eden işletmeler ise; inşaat, kafeler ve restoranlar.

söve kaplama

Söve Kaplama Makinesi ve Cnc Harç Makineleri Fiyatları

Harç çekme makine$ 9.000
HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 19.000
STANDART HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ$ 9.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ TAM OTOMATİK$ 23.000
SÖVE HARÇ KARIŞTIRMA MAKİNESİ (1000 kg)$ 9.000

Akrilik Kaplama Makine: Harç Çekme Makine

Söve Akrilik Kaplama makinemiz 30-560 mm arası genişliğe kadar tüm cephe kaplamalarını ve söveleri kaplayabilir. Kalıbın montaj ve de montajı kolaydır. 70 Kg kapasiteli harç haznesi temizliği oldukça basittir.

Akrilik kaplama makine MODÜL EBATLARI 2000 x 240 x 750 mm
MDF TABLA ÇAPI ÖLÇÜSÜ 500 mm
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ X = 1800 mm Y = 1200 mm D = 1200 MM
MODÜL ENERJİ TÜKETİMİ0,25 KW
MODÜL MOTOR GÜCÜ4,5 deniz mili
MODÜL KONTROL PROGRAMIMach 3
MODÜL AĞIRLIĞI40 KG

HARÇ PÜSKÜRTME MAKİNESİ TAM OTOMATİK

Harç Püskürtme Makinesi Tam Otomatik Otomatik Söve Püskürtme Makinası Tam Otomatik, nelere harç püskürtür? Kesilmiş strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine harç püskürtür.

Standart Harç Püskürtme Makinesi

Harç Püskürtme Makinesi Manuel Tetiklemeli Tek tabancadır. Bu tabanca kesilmiş; strafor, panel, köşe taşı gibi ham halde bulunan ürünlerin üzerine pompa ile basınçlı harç püskürtür. Tabanca bağımsız olarak Sürücü kontrolüyle çalışır ve aynı anda kullanımda pompa buna uygun basıncı üretir.

söve kaplama

Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Söve Kesim Tel: Xps Stropiyer Kesme Teli


Söve Harç Karıştırma Makinası Tam otomatik

Söve harç makinası Tam Otomatik Etkili güvenlik kontrol sistemlidir. Profesyonel elektrik tasarımı ve kaliteli güvencesi aşınmaya karşı dayanıklıdır. Harç taşıma sistemi ve doğru tartım sistemi harç boşaltma vanasının benzersiz tasarımı vardır. Bu sayede sızdırmazlığı, harç sızıntısını önler. 7 operatör dokunmatik panel ara yüzü sizin için en iyi bir çalışma ortamı sunar. Hızlı kurulum süresi, düşük kurulum maliyeti bulunmaktadır. Otomatik kapanma işlevi, güvenli çalışma, kullanışlı üretim kayıplarını azaltır.

ADI MODELİOSHK 3000
VANA DIŞ ÇAPI150 mil
HATA TÖLERANSI%1
DOLDURMA HACMİ1kg – 250 KG
DOLDURMA HIZI3000 KG / ZAMAN
HAVA BASINCI5-7 BAR
ELEKTRİK GİRİŞAC 380V / 50Hz
ELEKTRİK GÜCÜ10 KW
AĞIRLIĞI1400 KG
MAKİNE ÖLÇÜLERİ2200 mm * 1200 mm * 2200 mm

Söve Harç Makinası: Söve Harç Karıştırma Makinesi (1000 kg)

Söve Harç Karıştırma MakinasıHarç karıştırma makinesi 1000 kg, söve yapımında kullanılan akrilik harcı karıştırıp kıvama getirmesini sağlayan makinedir.

Söve kaplama hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yada bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya üzerinden bizleri takip ediniz: @facebooköncelcncmakine

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz