taş yünü kesim makinası
taş yünü kesim makinası

Taş yünü kesim makinası hızlı ve soğuk kesim yapmaktadır. sünger kesimini temiz ve kullanışlı yapan (Sünger Kesim Makinesi) bu makineler insan gücü arka plana atıp işi seri üretime geçirmektir. Sünger kesim veya hızlı soğuk kesim olarak geçen bu makinanın kesimini; Bu kesimleri makine’ye bağlı olan Lcd monitör veya bilgisayardan yapabilirsiniz.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Strafor Kırma Makinası


Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak programlar ile farklı ebatlarda farklı malzemeleri keser. Sünger kesim makinesi fiyatları nedir? nerede bulabilirim? Öncel Cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

taş yünü kesim makinası

Sünger Kesim Makinesi Fiyatları

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi$ 19.000

sünger kesim makinası

Öncel Cnc Makine taş yünü kesim makine Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Soğuk Kesim Makinesi sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçüde keser. Hızlı sünger kesim makinası soğuk kesim yapar. Sıcak kesim yerine soğuk kesim yapar. titanyum telden farklı kesim telleri vardır. Farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

taş yünü kesim makinası

taş yünü kesim makinası

Hızlı soğuk kesim makinası Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Sünger kesim makinası MAKİNE EBATLARI 3150 x 3000 x 2750 mm
KONTROL PANOSU 1000 x 800 x 1100 mm
TABLA ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm
MAKİNE KESİM KAPASİTESİ 2100 x 2000 x 1050
UYGULANABİLİR TEL NUMARASI Abrasiv 0.25 Tel
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm Z:1050 mm
MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ En Düşük 1 KW En Fazla 5 KW
X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 1 Adet 4.5 NM Motor
Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 2 Adet 4.5 NM Motor
MAKİNE KONTROL PROGRAMI Mach 3
G-CODE PROGRAMI Lazy cam
MAKİNE HAREKET SİSTEMİ lineer ray ve kramayer dişli

Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: strafor kesim makinası


Taş yünü kesim makinası hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yada bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. Cnc Kesim Makineleri hakkında daha fazla bilgi için bizleri takip ediniz.

Sosyal medya üzerinden bilzeri takip ediniz: @facebooköncelcncmakine

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz