taş yünü kesim makina
taş yünü kesim makina

Taş yünü kesim makina hızlı ve istenilen ölçüde kesim yapar. Taş Yünü Kesim Makinesi kesimlerini bilgisayar yardımı ile kesebilirsiniz. Bilgisayarınızda CAD/CAM 3 programları yüklü olmak zorundadır. Bu programlar sayesin de kesim işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu makine sünger ve benzeri ürünleri istenilen biçimde kesmektedir.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Taş Yünü Kesim Makinası


Taş yünü makinası Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak programlar ile farklı ebatlarda farklı malzemeleri keser. Sünger kesim makinesi fiyatları nedir? nerede bulabilirim? Öncel Cnc makine güvencesi ile 2 yıl garantili makinelere sahip olabilirsiniz.

Taş Yünü Kesim Makina ve Taşyünü Kesme Makine Hakkında

Taş Yünü Kesim Makinası$ 19.000
taş yünü kesim makina

Taş Yünü Kesim Makinesi

Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Öncel Cnc Makine Hızlı Soğuk Kesim Makinesi Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

taş yünü kesim makina sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçüde keser. Hızlı sünger kesim makinası soğuk kesim yapar. Sıcak kesim yerine soğuk kesim yapar. titanyum telden farklı kesim telleri vardır. Farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.


Tavsiye Ettiğimiz diğer Konu başlıkları: Strafor Kırma Makinası


HIZLI sünger kesim makinası

Hızlı soğuk kesim makinası Kaliteli sünger ve benzeri malzemeleri istenilen ölçülerde yüksek hassasiyetle keser. Dokunmatik ekranda yapılacak farklı programlar ile farklı ebat ve numaralarda malzemeleri kesmek mümkündür.

Taşyünü kesme makine MAKİNE EBATLARI 3150 x 3000 x 2750 mm
KONTROL PANOSU 1000 x 800 x 1100 mm
TABLA ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm
MAKİNE KESİM KAPASİTESİ 2100 x 2000 x 1050
UYGULANABİLİR TEL NUMARASI Abrasiv 0.25 Tel
MAKSİMUM KESİM ÖLÇÜLERİ X=2100 mm Y=2000 mm Z:1050 mm
MAKİNENİN ENERJİ TÜKETİMİ En Düşük 1 KW En Fazla 5 KW
X EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 1 Adet 4.5 NM Motor
Y EKSENİNDE MOTOR GÜCÜ VE SAYISI 2 Adet 4.5 NM Motor
MAKİNE KONTROL PROGRAMI Mach 3
G-CODE PROGRAMI Lazy cam
MAKİNE HAREKET SİSTEMİ lineer ray ve kramayer dişli
taş yünü kesim makina

Diğer kesim makinalarımız için vericegimiz linke tıklayabilirsiniz.

Taş Yünü Kesim Makinası hakkında daha fazla bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Sosyal medya ve web sitelerimizi ziyaret ederek daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim Hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız, İletişim sayfamızda bulunan numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Web sayfalarımızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yada bizleri sosyal medyadan takip edip paylaşımlarımız dan yararlanabilirsiniz. Vereceğimiz linke tıklayarak web sitemize ulaşabilirsiniz. Cnc Kesim Makineleri için bizleri takip ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz